Głównej zawartości

Komunikat alertu

Wsparciem Zachodniopomorskiej Karty Seniora objęte są osoby starsze zamieszkałe na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Karta umożliwia korzystanie, na preferencyjnych warunkach, z katalogu ofert: kultury, edukacji, rekreacji, transportu i innych usług oferowanych przez partnerów Programu.

O Zachodniopomorską Kartę Seniora mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 60 lat.

Karty wydawane są bezpłatnie.

Dodatkowe informacje dostępne są w Regulaminie wydawania i użytkowania Zachodniopomorskiej Karty Rodziny.

Regulamin - Regulamin wydawania i użytkowania Zachodniopomorskiej Karty Seniora,

Wniosek – Wniosek o wydanie Zachodniopomorskiej Karty Seniora.

 

Jak otrzymać Zachodniopomorską Kartę Seniora?

Przyznanie Karty następuje na podstawie wniosku złożonego w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Pyrzycach, mieszczącego się w Urzędzie Miejskim, Plac Ratuszowy 1.

Wnioski rozpatrywane są w terminie 30 dni od daty jego złożenia. Odbioru Karty dokonuje się osobiście w miejscu złożenia wniosku o wydanie Karty (chyba, że dany samorząd umożliwia inne formy odbioru).

Zachodniopomorska Karta Seniora jest ważna wraz z dowodem osobistym.

Wykaz ulg

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem ulg i zniżek dostępnych dla posiadaczy Zachodniopomorskiej Karty Rodziny i Zachodniopomorskiej Karty Seniora.

Katalog Ulg

http://rodzina.wzp.pl/wykaz-ulg/http://rodzina.wzp.pl/wykaz-ulg/

W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. 91 56 11 150, 91 56 11 162  lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.